השפעת תנאי מזג אוויר על הטסת חיות מחמד 

השפעת תנאי מזג האוויר על הטסת חיות מחמד

 

הטסת חיות מחמד דורשת מאיתנו חשיבה על הפרטים הקטנים והיכרות מקיפה עם השוני שבין חווית הטיסה שלנו, לזו של חתול או כלב במטוס. אחד הגורמים שחשוב להביא בחשבון הוא שעל אף שבמטוס עצמו אין הבדל בטמפרטורה שבין תא הנוסעים לתא המטען בו נמצאות חיות מחמד בזמן טיסה, בחלקים שונים של שדה התעופה לא קיימת בקרת טמפרטורה.

 

עובדה זו חושפת את בעלי החיים שלכם לסכנה במקרה של תנאי מזג אוויר קיצוניים, בין אם מדובר בחום או קור, ויש להתחשב בכך בעת בחירת מועד הטסת חתולים או כלבים. יתרה מזאת, חברות התעופה נוהגות להציב מגבלות על הטסת בעלי חיים בתנאי מזג אוויר קיצוניים, ויש לבדוק מבעוד מועד האם יוכל בעל החיים שלכם לעלות על המטוס.

 

בעוד שבעלי חיים רבים טסים ללא קושי בתנאי מזג אוויר חמים או קרים יותר מהרגיל, חברות תעופה רבות, בעיקר בטיסות פנימיות בארצות הברית, יבקשו תעודת התאקלמות למזג האוויר ביעד, בעיקר במקרים של מעבר לאקלים קר יותר, בטרם יאשרו הטסת בעל חיים.

 

חוקי הטסת חיות מחמד במזג אוויר קיצוני משתנים מחברת תעופה אחת לרעותה וכמובן שיש לבדוק את תקנות חברת התעופה בה אתם מעוניינים להטיס את בעל החיים שלכם, אך באופן גורף ניתן לומר כי אנו צפויים להיתקל בקושי בעת הטסת בעלי חיים בטמפרטורה של מעל ל- 30 מעלות, ובמקרה של חיות מחמד קצרות חוטם הרף הוא 24 מעלות.

 

אלמנט הטמפרטורה הוא סיבה נוספת לחשיבותו של ייעוץ וידע מוקדם בטרם תפצחו בתהליך הטסת חיות מחמד. אנשי מקצוע יידעו להמליץ לכם על התאריך המומלץ להטסת חיית המחמד שלכם בהתחשב בגילה, מצבה הבריאותי, עונת הטיסה, משך הטיסה ויעדה, וכן יוכלו למצוא עבורכם פתרונות להגבלות הטסת חיות מחמד בתנאי מזג אוויר קיצוניים כמו בחירת חברת תעופה אשר משתמשת ברכבי הסעה למטוס וממנו המצויידים בבקרת טמפרטורה, כך שהגבלות מזג האוויר לא חלות עליהן ומאפשרות לכם להשלים את הטסת בעל החיים באופן בטוח וחלק.

 

 

מעוניין/נת להתחיל את תהליך הטסת חיית המחמד שלך? צוות פטפספורט מחכה לך!

לפרטים ותיאום פגישה אנא פנו אלינו ב 073-7434477.