מאמרים

כלוב טיסה לחתול - פט פספורט   התאמת כלוב טיסה לחתול
הטסת חתול לחול: כיצד לבחור כלוב טיסה לחתול? מה צריך לעשות כדי להפוך את הכלוב לכמה שיותר נוח וביתי עבור החתול. היכנסו וקבלו את כל המידע הרבלנטי עבור הטסת חתולים וחיות לחוץ לארץ.


 
עשרת הדיברות - פט פספורט   עשרת הדברות להטסת כלב לחו"ל
הטסת כלב לחול: מהן עשרת הדיברות של הטסת כלב לחול. מה חייבים לעשות ומה אסור לעשות על מנת לצלוח את המשימה בקלות. קראו את המאמר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים להטיס כלב לחול.


 
קיקה- הכלבה שטסה לאנגליה   המלצת לקוחות- טיסת הכלבה קיקה לאנגליה
הטסת כלבה לחול: סיפור הטיסה של הכלבה קיקה לאנגליה. לקוחות מספרים אודות הטיסה עם בעח האוב שלהם ואיך הליווי והסיעו של פט- פספורט עזרו להם לצלוח את המשימה.


 
התאמת כלוב טיסה לכלב - פט פספורט   התאמת כלוב טיסה לכלב
ישנם מספר גורמים בהם עלינו להתמקד בבואנו לבחור כלוב הטסה לכלב


 
הטסת חתול לחו   עשרת הדברות להטסת חתול לחו"ל
עשרה דברים שכדאי לדעת לפני שטסים עם חתול לחול


 
נחיתה קלה -פט פספורט   נחיתה קלה – אתרים שיעזרו לכם להתמקם טוב יותר במדינת היעד
הטסת בעל חיים לחוץ לארץ: איך גורמים לכל הסיפור להיות פשוט יותר ולנחיתה להיות חלקה וקלה. מה חשוב לכם לדעת על מדינת היעד ואילו אתרים יעזרו לכם להתמקם טוב יותר עם הכלב או החתול שלכם.


 
CRG - פט פספורט- הטסת חיות מחמד   שירותי רה-לוקשיין מקיפים לכל בני הבית
רילוקיישן עם בעלי חיים: בפט פספורט אנו יודעים כי מעבר למדינה חדשה דורש היערכות מיוחדת לכל המשפחה, לכן אנו דואגים לראש שקט בכל אשר קשור בהעברת בעל החיים למדינה החדשה. באשר אל כל שאר בני הבית, אנו משתפים פעולה עם חברת CRG


 
  מתי להתחיל את ההכנות להטסת חיית מחמד?
מתי להתחיל את ההכנות להטסת חיית מחמד? מה נדרש מכם טרם הטיסה ומתי כדאי כבר להתחיל להיערך לקראת טיסה עם בעל חיים. כל המידע הרלבנטי לפי מדינת היעד והתקנות הרלבנטיות.


 
  האם טשטוש מומלץ לפני הטסת חיית מחמד
טשטוש חיה לפני טיסה: מדבור בנושא שנוי במחלוקת. הרציונאל מאחורי ההחלטה לטשטש ברורה, למנוע כמה שיותר את הסבל הכרוך בטיסה בתוך כלוב. יחד עם זאת, יש לזכור כי להרדמה יש השלכות כאלו ואחרות. היכנסו וקראו מה המלצותינו בנדון.


 
  הנחיות להאכלת חיות מחמד לאחר טיסה
הנחיות


 
  כיצד אסייע לחיית המחמד שלי להסתגל לרילוקיישן
כיצד אסייע לחיית המחמד שלי להסתגל לרילוקיישן: מהי הדרך הקלה לצלוח את המעבר שלנו של בעלי החיים שלנו לחול. איך לגרום לנחיתה להיות קלה וחלקה. במאמר תוכלו לקרוא על כל הדברים שיסייעו לבעל החיים שלכם לצלוח את המשימה.